Taşkale Çiğköfte’de ‘Siz İsteyin, Biz Getirelim’ Uygulaması Başladı

BASINDA  BİZ

TAŞKALE ÇIĞKÖFTENİN TADINA DOYAMASINIZ

Merkezi Sultangazi Cebeci Mahallesi 2495 sokak No: 43/B de olan Adıyaman Taşkale Çiğköfte tam da sizin damak zevkinize göre...
Herkesin Tercih Ettiği Bir Marka
 
Büyük küçük herkesin severek tükettiği Adıyaman Taşkale Çiğköfte sevdiklerinizle birlikte zevkle tüketebileceğiniz bir marka. Çünkü temel besini bulgur olan çiğ köfte yeterli ve dengeli beslenmeye fayda sağlayan bir gıda maddesi.
BASINDA BİZ

Taşkale Çiğköfte, “ Kavid-19 Sonrası Yeni Bayilerini Bekliyor”

Merkezi Sultangazi Cebeci Mahallesinde bulunan Taşkale Çiğköfte, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) normalleşme süreci kapsamında yeni bayilikler vermek için misafirlerini ağırlamayı bekliyor.. Müşterilerini ağırlamaya hazırlanan Taşkale Çiğköfte, Salgında normalleşme adımlarının atılmasının ardından gerek üretim merkezinde gerekse de bayilerinde hijyen tedbirleri almak ve personelini eğitmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Haberin Devamı İçin >>>

 

ACIYA  SON!

Taşkale Çiğköfte tam üç çeşit çiğköftesi ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Acı tutkunları bol bol acıya doysun dedik, bol acılı çiğköfte ürettik, kararında sevenler için az acılı çiğköfte hazırladık. “Baba bu çok acı” diyen küçükleri ve gençleri de unutmadık, acısız bol bol yesinler dedik! O zaman herkesi Taşkale Çiğköfte’ye bekliyoruz.

En son satışlardan, yeni kampanyalardan  ve daha fazlasından haberdar olmak için abone olun ...

Copright 2023  | Tüm hakları saklıdır. Powered by  TAŞKALE ÇİĞKÖFTE

Desteklenen Ödeme Sistemleri

  • Visa
  • Master Card
  • American Express