SEKTÖRÜN LİDERİ

 

Sürekli büyüyen bayi ağıyla Türkiye'nin her yerinde...


Yönetim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis arcu nisl. Pellentesque ac tortor et est dignissim vulputate. Proin quis sagittis est. Phasellus dignissim dui et ipsum elementum, et auctor risus posuere.

Vizyonumuz 

     
    Sektörde lider bir marka, yenilikçi bir üretici ve insanlığa hayranlık duyulan bir lezzet sunmak.

       

 

Misyonumuz:

       Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve hizmetimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak,

Temel Değerlerimiz:

* Dürüstlük
* Sorumluluk
* Girişimcilik
* Özgüven
* Adalet
* Kararlılık
* Yenilikçi
* Teknolojik
* Güven
* Sağlık
* Kalite
* Saygı
* Sabır
* Hoşgörü
*Duyarlılık
* Çevreci
TARİHÇEMİZ

12 Şubat 2000

MARKAMIZIN DOĞUŞU

Doğal ve taze ürünleri ile müşteri memnuniyetine önem vererek Çiğ Köfte sektörüne ilk adımını attı.

23 Ocak 2003

Franchise Hizmeti Sundu

Kendisine has Çiğköfte formülüne sahip olan TAŞKALE ÇİĞKÖFTE, el değmeden en son teknolojik makinelerle seri üretim yapmaya başladı. Ürettiği bu şahane çiğköfte lezzetini tüm Türkiye'ye sunmak için Franchise hizmeti vererek ilk şubesini açtı.

3 Mart 2010

Türkiye'nin Her Yerinde!

Üretim hacmini büyüterek çok sayıda şubeye tek bir imalat noktasından dağıtım yaptı. Bu eşsiz çiğköfte lezzetini sunarken çiğköfte içeriğinin her yerde aynı tat ve aynı kalitede lezzet sunma anlayışıyla hareket etti. Hazırladığı çiğ köftede özel bulgur, kırmızı biber, kimyon, nar ekşisi, maydanoz, ceviz, nane, sarımsak ve daha birçok faydalı besine yer verdi.

4 Mayıs 2016

Tutundurma & AR-GE Faaliyetleri

 
TAŞKALE ÇİĞKÖFTE olarak markalaşma yolunda olumlu bir imajla sektörde adından söz ettirdi. TAŞKALE ÇİĞKÖFTE'nin hizmet politikasının asıl amacı; insan kazanmak ve sunduğu meşhur çiğköftenin bileşimini asırlar boyu orijinalliğini kaybettirmeden yaşatmaktır. Üretime hazırlık aşamasından satış aşamasına kadar hijyen kurallarına uygun olarak imalat işlemi sağlamak için yetkili kuruluşlarla işbirliği içinde AR - GE faaliyetlerine başladı. 

12 Ocak  2019

Marka Konumlandırma & İnovasyon Süreci 


16 yıldır Çiğ Köfte sektöründe lezzetin gözdesi haline gelen TAŞKALE ÇİĞKÖFTE, sunduğu taze ürünleri ile müşteri memnuniyetine aynı heyecanla devam ediyor.

Profesyonel bir ajansla işbirliği kurarak Marka Konumlandırma ve İnovasyon konusunda sektöründe lider konuma gelerek yönetim,yazılım,işleyiş,lojistik,güvenlik ve teknoloji alanında kuruluşunu silbaştan yeniledi. İnovasyon çalışmalarına ağırlık vererek daha iyi müşteri memnuniyeti sağlamak yeni fikirler geliştirdi. Bu fikirleri, daha önce çözülmemiş sorunları çözmek veya daha önce karşılanmayan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirdi.

Üretim,pazarlama,finans,risk,performans,tasarım,insan kaynakları,müşteri portföyü,sosyal sorumluluk, otomasyon, reklam ve iletişim alanlarında çok önemli inovatik projelere imza attı.  

Hikayemiz

   İlk Günkü Gibi

      "16 yıldır Çiğ Köfte sektöründe lezzetin göz bebeği haline gelen Taşkale Çiğköfte olarak taze ürünlerimiz ile müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

       Farkımız taze, bulyonsuz, el değmeden kaliteli güvenilir satıştır. Türk damak zevkinin en çok rağbet gören yemeklerinden olan çiğköfte, aynı zamanda B1 vitamini içeren bir protein deposudur.

         Bizler Adıyaman Taşkale Çiğköfte olarak sağlık açısından büyük faydalarının olduğu çiğköftenin üretimi ve satışı konusunda 16 yıldır sizlere bu lezzeti sunmaktayız. Deneyimli çiğköfte ustalarının tabiri caiz ise elinden çıkan formülümüz ve el değmeden makine ile üretim yaptığımız bu şahane lezzeti sizlerle şubelerimizde sunuyoruz.

   Taşkale Çiğköfte olarak markalaşma yolunda ilerlediğimiz bu sektörde asıl amacımız insan kazanmak ve lezzetiyle meşhur çiğköftenin asırlar boyu orijinalliğini kaybetmeden yaşatmaktır. Üretime hazırlık aşamasından satış aşamasına kadar hijyen kurallarına uygun olarak imalat işlemi sağlamakta ve satış aşamasında da sizlere taze satış için bir ağ ile dağıtım yapmaktayız.

   Çok sayıda şubemize tek bir imalat noktasından dağıtım yaparak her yerde aynı tat aynı lezzet anlayışını benimsiyoruz. Hazırladığımız çiğ köftede özel bulgur, kırmızı biber, kimyon, nar ekşisi, maydanoz, ceviz, nane, sarımsak ve daha birçok faydalı besine yer veriyoruz. Bizlere özel olan ve orijinalliğinden şaşmadan hazırladığımız ürünümüz enerji ve vitamin deposu olması nedeni ile besleyici değeri oldukça yüksektir.
Firmamızın kalite anlayışı tamamıyla müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan ve bu nedenle yıllardır sürdürdüğümüz kalite anlayışımızı daha yükseğe taşımak amacı ile sektörün tüm gelişmelerine ayak uyduruyoruz. Yaptığımız işin önemini ve lezzetin her zaman aynı olması gerektiğinin farkında olarak gerek çalışma sistemimizi, gerekse ürün içeriğimizi her zaman daim tutmaya özen gösteriyoruz. Bizlerle çalışan personellerin eğitim, hijyen ve kalite stantlarına duyarlı olmalarına dikkat ediyoruz.

   Dünyanın hayran olduğu bu lezzetin sizlerle buluşmasına vesile olurken, firmamız Adıyaman Taşkale Çiğköfte Türkiye genelinde çiğköfte sektöründe başarılı bir marka haline gelmeyi amaçlamaktadır. Sektörün önemli isimlerinden biri olabilmek için standartlara uyum sağlarken, aynı zamanda teknolojik gelişmelere, çağın getirilerine ve elbette ki damak zevkindeki önemli doneleri her zaman değerlendiriyoruz.

    Adıyaman Taşkale Çiğköfte olarak, doğru üretim şeklimiz ile ürünlerimizin Türkiye'de bilinirliği için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizlere karşı olan özel ilginiz ve ürünlerimize karşı olan beğeniniz sebebi ile tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Yaptığımız işin her zaman daha iyisi için çalışırken, bu geleneksel yemeğin asırlar boyunca orijinal hali ile korunması yönünde üstlenmiş olduğumuz önemli görevi yerine getirmeye çalışacağız. Amacımız ve hizmet anlayışımız ile bizlerin büyüme isteği sizlere daha kolay lezzetli çiğköfte hizmeti sağlayabilmektir. 


BAŞKANIN  MESAJI

      Değerli tüketiciler, girişimciler, paydaşlar ve TAŞKALE ÇİĞKÖFTE Ailesi'nin tüm fertleri,

      Çiğköfte demek sevgi demek, aşk demek, hoşgörü demek, başarı demek, onur demek, paylaşmak demek ve kazanmak demektir.
“Tarihten Gelen Lezzet” diyerek çıktığımız bu kutlu yolda, tevazu, samimiyet, gayret ve güven anlayışı ile tüm var gücümüzle sizler hizmet ettik.

       Başladığımız günden günümüze kadar mesleğimizi icra ederken insan sağlığına, kullandığımız malzemenin kalitesine ve kusursuz müşteri memnuniyetine daima öncelik verdik ve önemsedik.
Çiğköfte sektöründe TAŞKALE ÇİĞKÖFTE'nin lider bir konumda olması kesinlikle tesadüf değildir.

      Bu başarımızın ardındaki sırı açık yüreklilikle söylecek olursak;
İşimizi seviyoruz…
Hizmet etmeyi seviyoruz...
Paylaşmayı seviyoruz...
Kazanmayı seviyoruz.

       Hayalimizdeki başarı için çıtayı öyle yükseğe koyduk ki; Allah’ın izniyle rakiplerimizle değil; kendimizle yarışacağız. Ayrıca 7’den 70’e her müşterimizin damak tadına uygun lezzetler sunmaya çalışağız. Öte yandan ülkemizde sürekli büyüyen bayi ağımızla girişimcilerin gözdesi haline gelen marka olmak için yepyeni projeler üreteceğiz.
Hepinizi en derin sevgi ve muhabbetlerimle selamlıyor, sizlerin mutlu ve umutla yaşadığı bir ortam tesis etmek için daima hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isterim.

          Sevgi, saygı selamlarımla...
                 Ömer YETKİN
         Yönetim Kurulu Başkanı

SÜREKLİ BÜYÜYEN BAYİ AĞIMIZLA

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ


SAĞLIĞINIZI

ÖNEMSİYORUZ

      İnsan hayatının çok değerli olduğunu biliyoruz.Bu düşünce ile insan hayatının devamı ve sürekliliği için üretimden dağıtım birimine kadar tüm birimlerimizde kati bir ciddiyet içerisinde sorumluluğun gereğini uygulayıp, sürekliliğini sağlamaktayız.

       Bununla birlikte, her zaman temiz, steril, taze ve lezzetli ürünleri bilgi ve deneyimlerimiz doğrultusunda özen ve titizlik ile takibini sağlıyoruz.

Sağlıklı Üretim

Eşsiz Lezzet

Kaliteli
 Malzeme

Muhteşem Sunum

BELGELERİMİZ

MARKA TESCİL BELGESİ

ISO 22000:2005

ISO 9001:2005

İŞLETME KAYIT BELGESİ

MEB KURS BELGESİ

HELAL 1500:2012

İnsan Kaynakları

  Bizimle Çalışmak İster misiniz?

    TAŞKALE ÇİĞKÖFTE  işe alımlarda, kurum kültürüne ve pozisyonuna özel yeteneklere sahip en uygun adayı şirket bünyesine katmayı hedef edinmiştir. TAŞKALE ÇİĞKÖFTE, iş başvurusu yapan tüm adayların başvuruları veritabanına kaydedilerek bekletilmektedir. Daha sonra açık iş pozisyonu için uygun adaylar belirlenerek işe alım süreci başlatılmaktadır.

İŞ BAŞVUR FORMU

En son satışlardan, yeni kampanyalardan  ve daha fazlasından haberdar olmak için abone olun ...

Copright 2023  | Tüm hakları saklıdır. Powered by  TAŞKALE ÇİĞKÖFTE

Desteklenen Ödeme Sistemleri

  • Visa
  • Master Card
  • American Express