BU FIRSATI KAÇIRMA!

Kurulum  Paketi Fiyatıyla

Bayilik Şartları

Türkiye’de ilk defa 3 çeşit çiğ köfte sunan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınızı diliyoruz. Öncelikli olarak bayimiz olmanız durumunda hem lezzetli bir çiğ köfteyi müşterilerinizle buluşturacaksınız, hem de onlara acılı mı acısız mı gibi konularda rahatlıkla alternatif sunabileceksiniz.


Taşkale Çiğ Köfte, girişimcilerin yatırım bütçelerine bir bayilik modeli önerir ve işin kalıcı olması için çabalar.

Sektörde ciddi ve geleceğe dair büyüme planları olan bir firmayla çalışmış olacaksınız,

Saçma sapan prosedürlerle uğraşmayıp, her an sorunlarınızla ilgilenecek kadar yakın bir bayi ekibi sizinle ilgilenecek,

Reklam payı adı altında giderlerle muhatap olmayacaksınız,

Kar payı v.b. gibi isimlerle kazancınızdan pay vermeyeceksiniz,

Lezzetli ve kaliteri müşterileriniz ile buluşturacaksınız,

İnternet ve diğer reklam kanallarından yayınlanacak olan reklamların geri dönüşlerinde bayilerimiz olumlu olarak etkilenecektir,

Satış eğitimi desteği alacaksınız.

Öncelikle bayimiz olacak kişinin müşterilere karşı güler yüzlü ve sabırlı olması,

Enerjisini işine ayırmalı ve işiyle ilgilenerek gelişimine katkıda bulunabilmeli,

Çalışırken hijyen kurallarına dikkat etmesi,

Dükkan olarak cadde olması bayi için olumludur, ancak yayaların bol olduğu yürüyüş yerleri de olabilir. Bu konuda kısıtlama yoktur.

Dükkanın içinde el yıkama lavabosu ve ürün yıkama için ayrı bir lavabo tezgahı olmalıdır. Yoksa küçük bir masrafla yapılabilir.

Dükkan içinde bayi isterse temiz bir dekor uygulayabilir, ancak dükkanda firmamızın uygun gördüğü değişiklikleri yapabilmelidir.

Dekor ve kurulum giderleri bayi tarafından karşılanır,

Dükkanlarda cephe ve metrekare sınırlaması yoktur.

Sık Sorulan Sorular

İstanbul’da kurulu imalathanemizde son derece ciddiyet içerisinde, büyük bir titizlikle üretim yapmaktayız. Üretimhanemiz, ISO 9001 Kalite ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikasına sahiptir ve bu sertifikalara uygun şekilde üretim yapmaktadır. Bunun yanısıra imalatımız Helal Gıda sertifikasına sahiptir ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca belirtilmiş kriterlere uyulmaktadır. Ayrıca imalatımız sürekli olarak denetime açık ve hazır bir şekilde üretimine devam etmektedir. Ayrıca ürünlerimiz günlük olarak üretilir.

Taşkale Çiğköfte olarak ürünlerimizin sevkiyat aşamasına dikkat etmek zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. Ürünlerimizi vakumlu paketlere koyuyor ve havasını alarak ambalajlıyoruz. Hava ile temas etmeyen ürünler bozulma sürecine çok uzun sürede girerler. Böylece ürünler hangi mesafeye giderse gitsin herhangi bir bozulma meydana gelmez. 10 Kg, 5 Kg veya duruma göre 1 Kg lik vakumlu paketler ürünlerimizin temel ambalajını oluşturur.

Çiğköfte dışındaki acısos, lavaş gibi ürünleri de bozulma süreçleri en uzun olacak şekilde vakumlu veya vakumsuz olarak paketlemekteyiz.

Sevkiyat birkaç farklı yolla yapılmaktadır. İstanbul içinde kendi araçlarımızla, sabah saatlerinde dağıtıma çıkmaktayız. İstanbul dışında ise bayimizin durumuna göre, otogar veya kargo ödemeli olarak göndermekteyiz. İstanbul dışında yeterli bayi sayısına ulaştığımız bölgelerde ise yine kendi araçlarımızla dağıtım planlamaktayız.

Çiğköftemiz vakumlandığı için soğuk dolapta 1 hafta dayanır. açıldıktan sonra ise iki gün içinde tüketilmesi lezzet ve kalite açısından önemlidir.

Firmamızla görüşerek uygun ürünlerin satışına izin verilebilir.

Evet ücretsizdir. Ücretsiz bayilikten kastımız Taşkale Çiğköfte markasının kullanım bedelini sizden almıyoruz. Sadece size düşen satış için gerekli demirbaş malzemelere para vermek. Bu ürünler de zaten size ait olacaktır.

Duruma göre daha erkan olabilmekte ancak ortalama 6-8 gün arası malzemelerin hazır bir şekilde teslim edilir. Satışa başlarsınız.

Elbette. Bayilerimiz bu konuda en iyi şekilde eğitilmektedir.

Dükkan içinde kullanacağınız dolap, tezgah v.b. malzemeler için toplu paketlerimiz mevcuttur. Bu paketler ücretlidir. Ancak paket alanlara ciddi bir miktar çiğköfte ve lavaşı ücretsiz olarak hediye etmekteyiz.

Konseptimiz

İmalatçı – bayi – müşteri üçgenindeki verimliliği en üst aşamaya getirebilmek adına her geçen gün yeni araştırmalar yapmakta ve bunu da kalitemize yansıtmaya çalışıyoruz.

Dekor neden önemlidir?


Taşkale Çiğköfte olarak bizler sizlere bir iş kapısı sağlamak adına yola çıktık. İmalatçı – bayi – müşteri üçgenindeki verimliliği en üst aşamaya getirebilmek adına her geçen gün yeni araştırmalar yapmakta ve bunu da kalitemize yansıtmaya çalışıyoruz. Bayilerimiz uzun ve zorlu bir sürece başlarken elbette maddi zorluklara göğüs germek zorunda kalıyorlar. Bu zorluklara bir nebze olsun nefes olabilmek adına uygun fiyatlı kurulum paketleri oluşturmanın yanısıra, dekorumuzu da bayimizin düşük harcama ile yüksek etkiyi almasını istedik. Dekora bütçe ayırabilmek önemli. Çünkü müşterinin gördüğü alandır ve etki bırakması istenir. Gıda hakkında fikir verir. Eğer bütçenizi zorlayıp dekor konusuna önem verirseniz kazanırsınız.

Dekoru uygulamak zorunludur?

Tavsiyemiz bütçeniz dahilinde uygulamanız. Ancak iş kurma aşamalarındaki zorluklar ve masrafları göz önüne alırsak bu konuda dekoru bu şekilde zorunlu tutmuyoruz. Ancak mekanın temiz, boyalı ve zeminin düzgün olması şartımız vardır. İçerde bir mutfak ve lavabo bulunması önemlidir.

Dekor Nasıl Olmalıdır?

Aşağıda fotoğraflarını da gördüğünüz gibi kırmızı ağırlıklı bir ton belirledik. Kırmızının insanlar üzerindeki rahatlatıcı etkisi ile hem müşteri mutlu, hem de bayiler şıkır şıkır bir ortama kavuşuyor. Duvarlarda kısmi taş olabilir. Masalar da fotoğraflarda görüldüğü gibi kırmızı beyaz tonlarda.


SAĞLIĞINIZI

ÖNEMSİYORUZ

      İnsan hayatının çok değerli olduğunu biliyoruz.Bu düşünce ile insan hayatının devamı ve sürekliliği için üretimden dağıtım birimine kadar tüm birimlerimizde kati bir ciddiyet içerisinde sorumluluğun gereğini uygulayıp, sürekliliğini sağlamaktayız.

       Bununla birlikte, her zaman temiz, steril, taze ve lezzetli ürünleri bilgi ve deneyimlerimiz doğrultusunda özen ve titizlik ile takibini sağlıyoruz.

Sağlıklı Üretim

Eşsiz Lezzet

Kaliteli
 Malzeme

Muhteşem Sunum

HAYDİ SİZ DE GELİN

ARAMIZA KATILIN!

Bayimiz olmak için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BAYİ PAKETLERİ

ÜCRETSİZ
0

TL

 •     * Ön Ödeme  yok...

 •    * Hisse yok

    * Komisyon yok...

    * Marka bedeli yok...

     * Sıfır sermaye ile işini kur...

     * Kendi işinin patronu ol...

 •     Not: İşyeriniz, dolaplarınız, malzemleriniz  hazırsa  "Taşkale Çiğ Köfte Bayiliği'ne tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz.
 • Çiğ Köfte Bayiliği için işyeriniz,dolaplarınız,malzemleriniz hazır değil mi?
 •   Bunun da çözümü var:
 •   Bayilik için gerekli olan tüm araç gereçleri sizin için temin ediyoruz. Bunun için Fırsat Paketi'mizi tercih edebilirsiniz.
 •   Taşkale Çiğ Köfte Bayiliği'nizi anahtar teslimi şeklinde size sunuyoruz. 
       
FIRSAT PAKETİ
Güncel Fiyat Alınız!

 • * 150 Cm Dolap  
 • * 150 Cm Tezgah  
 • * 3 Metre Pleksi Tabela  
 • * 4 Masa
 • * 10 Sandalye
 • * Hassas Terazi
 • * Çiğköfte Satış Malzemeleri:  
 • >  (Tepsi, Bıçak v.b.) 
 • > Streçleme Seti
 • > 3 Kg. Dürüm Kağıdı 
 • > 3 Kg. Atlet Poşet
 • > 3 Kg. Ambalajlama Kağıdı
 • > Satış Kıyafeti

 • > 250 Adet Lavaş
 • > 2 Adet Kırlangıç Bayrak
 • > 1000 Adet El Broşürü 
 • > 1 Koli Nar Ekşisi
 • > 70 Kg. Çiğ Köfte                 

ÜCRETSİZ
ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ

* Marka bedeli yok...

* Komisyon yok...

* Hisse yok...

* Ön Ödeme Yok...

* Sıfır sermaye ile işini kur...

* Kendi işinin patronu ol...

Not: İşyeriniz, dolaplarınız, malzemleriniz hazırsa "Taşkale Çiğ Köfte Bayiliği'ne tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz.

DESTEK PAKETİ

    Çiğ Köfte Bayiliği  için İşyeriniz, dolaplarınız, malzemleriniz hazır değil mi?

  Üzülmeyin!
  Bunun da çözümü var:

  Taşkale Çiğköfte olarak bayilik için gerekli olan tüm araç gereçleri sizin için temin ediyoruz.

  Taşkale Çiğ Köfte Bayiliği'nizi  anahtar teslimi size sunuyoruz. Siz sadece işletip işinizin patronu oluyorsunuz...

  

FIRSAT PAKETİ

 İmalatçı – bayi – müşteri üçgenindeki verimliliği en üst aşamaya getirebilmek adına her geçen gün yeni araştırmalar yapmakta ve bunu da kalitemize yansıtmaya çalışıyoruz.

 Bayimiz olmak için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FRANCHİSE  BAŞVURU  FORMU


         HIZLI BAŞVURU

 Telefonunuzu ekleyin. Hemen sizi arayalım.

Bize Danışın

Her türlü sorunlarınız için 7/24 Taşkale Danışma Hattı hizmetinizde...

Sizi Arayalım

Bayilik hakkında merak ettiklerinizi mesaj atarak veya ad, soyad, e-mail ve telefon bilgilerinizi bırakarak geri dönüş yapmamızı isteyebilirsiniz.

En son satışlardan, yeni kampanyalardan  ve daha fazlasından haberdar olmak için abone olun ...

Copright 2023  | Tüm hakları saklıdır. Powered by  TAŞKALE ÇİĞKÖFTE

Desteklenen Ödeme Sistemleri

 • Visa
 • Master Card
 • American Express